MebAjans.Net - Milli Eğitim (MEB) Haberleri -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

2015 Öğretmenler Günü Kampanyaları ve İndirimleri [GÜNCEL]

Tüm 2015 Öğretmenler Günü Kampanyaları Tek Adreste…

2015 Öğretmenler Günü Kampanyaları ve İndirimleri [GÜNCEL]
  • 17.11.2015
  • 18.912 kez okundu

2015 öğretmenler günü kampanyaları, 2015 öğretmenler günü indirimleri, memur indirimleri, lc waikiki öğretmenler günü indirimleri, THY öğretmenler günü indirimleri, uçak bileti öğretmen kampanyaları, lcw öğretmenler günü kampanyaları, öğretmenler günü kredi kampanyaları, öğretmenler günü kredisi

2015 Öğretmenler Günü Kampanyaları

Haberimiz Sürekli Güncellenecektir…

Finansbank Öğretmenler Günü Kampanyası

Finansbank müşterilerine gönderdiği mesajla bireysel kredi kartları ile yapacakları tüm alışverişlerde anında %10 ParaPuan hediye ediyor. Üyelere gelen mesaj şöyle:

Bugun bunlari yazabilmemizin sebebi canimiz ogretmenlerimizi unutmadik, sizin icin kucuk bir hediyemiz var! Finansbank bireysel kredi kartinizla bugun tum harcamalariniza aninda %10, toplamda 50 TL’ye varan ParaPuan hediye. Harcamadan once KASIM yazip mesaji cevaplayin.

Carrefoursa Öğretmenler Günü Kampanyası

Carrefoursa’larda bugüne özel Carrefoursa kartına alışverişin %10’u kadar puan yükleniyor, kasiyere öğretmen kartı göstermek yeterli.

Elmasepeti.com Öğretmenler Günü Kampanyası

Öğretmenler gününe özel elmasepeti.com dan yapılacak olan 100 tl üzeri alışverişlerde 39.90 TL değerindeki Maclove Tükenmez Kalemli Stylus kalem hediye.

Altınyıldız Classics Öğretmenler Günü Kampanyası

Gömlek kategorisinden yapılacak alışverişlerde hediye etiketli kravatlardan armağan edilecektir.

Beşiktaş Kartal Yuvası Öğretmenler Günü Kampanyası

24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm Öğretmenlere Kartal Yuvası Mağazalarında %25 indirim uygulanacaktır.

Türk Hava Yolları (THY) Öğretmenler Günü Kampanyası:

Türk Hava Yolları’ndan geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimize özel kampanya. Öğretmenlerimiz aileleriyle birlikte yurt içi uçuşlarında, Ekonomi ve Business kabin ücretlerinde %30 indirimden yararlanıyor!
Kampanya koşulları:
Seyahat dönemi: 20 Kasım 2015 – 01 Nisan 2016
Biletleme dönemi: 05 Ekim 2015 – 01 Nisan 2016
Türk Hava Yolları ve AnadoluJet iç hat seferlerinde geçerlidir.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

Trenlerde Öğretmenlere % 50 İndirim

Öğretmenler, 24-30 Kasım tarihleri arasında anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerden yüzde elli indirimle bilet alabilecek.

MEB yetkililerinden alınan bilgiye göre, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğünden 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmen ve ailelerinin Devlet Demiryolları ile yapacakları yolculuklarında bilet ücretlerinde indirim uygulanması talep edildi.

Bunun üzerine, Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından MEB’e yazı gönderildi. Yazıya göre, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle kutlamalara katkı sağlamak amacıyla, geçmiş yıllarda olduğu gibi MEB’e bağlı resmi okullar ile MEB tarafından onaylanmış özel okullar ve yüksek eğitim kurumlarında hizmet veren tüm öğretmenlere anahat ve Yüksek Hızlı Trenlerde geçerli olmak üzere 24-30 Kasım’da 1 hafta süre ile tam bilet ücreti üzerinden yüzde 50 indirim uygulanacak.

LCW: LC Waikiki’den Öğretmenler Günü’ne Özel %15 İndirim

Okullarda şık ve rahat olmak isteyen öğretmenlere zamansız ve vazgeçilmez seçenekler sunan LC Waikiki Formal Giyim Koleksiyonu 21-22-23 ve 24 Kasım tarihlerinde öğretmenlere özel %15 indirim fırsatı sunuyor.

Hyundai i10 ve Yeni Hyundai i20 Modelleri Öğretmenlere Özel %2 İndirim kampanya

Kampanya 30.11.2015 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan öğretmenler, öğretim görevlileri, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet ve özel okullarda çalışan ya da bu görevlerinden emekliye ayrılmış öğretmenler, üniversitelerde öğretim görevlisi olarak çalışan ya da bu görevden emekliye ayrılmış öğretim görevlileri (Doktor/ Yard. Doç./ Doç./ Prof. Dr./ Araştırma Görevlisi) faydalanabilir. Kampanyadan yalnızca hak sahibi ve hak sahibinin birinci dereceden akrabaları faydalanabilir. Her hak sahibi ve birinci dereceden akrabası kampanya dahilinde yalnızca bir araç satın alabilir. Bu kampanya Hyundai i10 ve Hyundai i20 modellerinde mevcut satış destekleri ile birlikte kullandırılabilecektir.

Legoland Discovery Centre Öğretmenler Günü kampanyası:

İçinde milyonlarca LEGO® parçası, oyun alanları ve 4D sineması bulunan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Öğretmenler Günü’ne özel 20-24 Kasım tarihleri arasında kapılarını tüm öğretmenlere ücretsiz açıyor.

Legoland öğretmenlere ücretsiz fakat çocuklar için 33 tl ücret alınıyor foto çekimleri öğretmenlere %10 indirimli
Ayrıca girişte kart veriyorlar öğretmenlere Cafede 1 sıcak içecekte ücretsiz.

Sea Life Akvaryum Kampanyası

21-24 Kasım 2015 tarihleri arasında tüm öğretmenlerimizi yanlarında 1 çocuk misafirleriyle birlikte SEA LIFE Akvaryum’a davet ediyoruz.
Detay: https://www.visitsealif…likler/bizden-haberler/

Pierre Cardin Öğretmenlere Özel % 30 İndirim Kampanyası

16-24 Kasım tarihleri arasında internet mağazasına özel sezon ürünlerinde geçerli % 30 indirim uygulanacaktır.

Kiğılı Öğretmenler Günü Kampanyası

Kiğılı’dan Geleceğimize Işık Tutan Öğretmenlerimize Özel İndirim…

Kiğılı, tarz sahibi şehirli erkeğin maceracı yanını ortaya çıkaran 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nunda Öğretmenler Günü’ne özel indirim uyguluyor.

13-24 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak “Öğretmenler Günü” kampanyasında Kiğılı mağazalarında öğretmen veya öğrenci kimliğinizi gösterdiğinizde net %60 indirime ekstra %10 indirim uygulanacaktır.

Kale Outlet Center Öğretmenler Günü Hediyesi!

21-29 Kasım 2015 tarihleri arasında Öğretmen Kimliğiyle birlikte Kale Outlet Center’a gelen ilk 500 öğretmene Eğlence ve yemek kuponu hediye edilecektir.

Kampanyaya 1 kişi bir kere katılma hakkına sahiptir. Kampanyadan yararlanmak için Kale Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Danışmaya gelen ilk 500 öğretmen kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanmak için, öğretmen kimlik kartlarını danışmaya onaylatılması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Öğretmenlere Özel BES Kampanyası

Kampanyadan 9 Kasım 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubesini ziyaret ederek Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş.’den Bireysel Emeklilik Sözleşmesi yaptıran Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenler yararlanabilir.

Kampanya Koşulları İçin Tıklayınız

Antalya Aquarium, Wild Park ( Sürüngenler Evi), Kar Dünyası & Buz Müzesi, Oceanride Sinema ( 7 Boyutlu Sinema) ve Mikro Minyatür müzesi Kampanyası

20, 21, 22, 23 ,24 Kasım Tarihlerinde Türkiye’deki Tüm Öğretmenlerimize Aquarium, Wild Park ( Sürüngenler Evi), Kar Dünyası & Buz Müzesi, Oceanride Sinema ( 7 Boyutlu Sinema) ve Mikro Minyatür müzesi girişleri ücretsiz.
Öğretmenlerimiz ile birlikte gelen +3 yakını bün alan girişlerinde % 50 indirimli.
Lütfen “Öğretmen” ibaresi taşıyan geçerli bir kimlik kartınızla birlikte geliniz.
Gerektiğinde ilave resmi kimlik kartı veya Nüfus Cüzdanı sorulabilir.
Öğretmenlerimiz ücretsiz giriş haklarını her işletme için bir defa kullanabilirler.
Mükerrer girişler % 50 indirimli olarak uygulanır.
Bu kampanya başka kampanyalarla birlikte kullanılamaz.
Antalya Aquarium gerekli gördüğünde ücretsiz giriş uygulamasını sonlandırma hakkını saklı tutar.

ŞekerBank Memur SEN Kampanyası 

17-27 Kasım tarihleri arasında Memur Sen Bonus ile yapılacak 100 tl alışverişe 25 tl bonus verilecek.

Dagi Öğretmenler Günü Kampanyası

Öğretmenler Gününe Özel 20-25 Kasım Tarihleri Arasında Sezon Konfeksiyon Ürünlerinde 1 ALANA 1 BEDAVA.

Defacto Öğretmenler Günü İndirimi

Defacto alışverişlerinde öğretmenlere özel %10 indirim uygulayacak.

Kidzmondo Öğretmenler Günü Kampanyası

Kidzmondo 24 – 29 kasım tarihleri arasında öğretmenlere ücretsiz, yanındaki çocuklara %50 indirimli.

Kampanyalar açıklandıkça haberimiz güncellenecektir…

Öğretmenler Günü İndirimleri

En kutsal mesleklerden biri olan öğretmenler gününe özel hediye fırsatları düzenleyen firmalar her yıl olduğu gibi bu yıl da kampanyalar yapacaklarını belirtti. Özellikle öğretmenlerin ve yakınlarının bir derece olarak faydalanabileceği bu indirimler öğretmenlerimizin hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Buna bağlı olarak firmalar çeşitli ürünlerde indirim yapma yoluna gitmekte. Buna ek olarak ayrıca bazı firmalar da bir alana bir bedava tarzı kampanyaları da öğretmenlerimizin arzu ve isteğine sunmaktadır. Bu şekilde hem öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını karşılama konusunda onlara yardımcı olunur hem de bizi yetiştiren ve bugünlere getiren öğretmenlerimize karşı olan borcumuzu bir nebze de olsa ödemiş oluruz.

Elektrik Elektronik ve Teknoloji Marketleri

24 Kasım öğretmenler günü hediyeleri için her yıl olduğu gibi bu sene de indirimler teknoloji marketlerinde yapılmaktadır. Bu marketlere verilebilecek en iyi örneklerden biri de şüphesiz ki Teknosa dır. Teknosa Öğretmen ve öğrencilere bazı özel ürünlerde yüzdelik indirim vermeyi hedefliyor. Bu indirimden faydalanabilmek için mağazalardan alışveriş yapma şartı konulmuştur. Alışveriş yapılırken indirimden faydalanabilmek adına öğretmen ve öğrenci kimlik belgelerinin gösterilmesi şartı da önemli bir ektir. Öğretmenler günü indirimi uygulayan tek elektronik ve teknoloji marketi Tekno değildir. Vatan bilgisayar veya Bimeks gibi marketler de öğretmenler gününe özel kampanyalar üretmektedir. İstenilen tek şart ise Teknosa’da olduğu gibi öğretmenliği belirten kimlik kartlarıdır.

Giyim Markaları

Öğretmenler Günü indirimleri sadece elektronik malzemelerle sınırlı da değildir. Öğretmenlerimizin faydalanabilmesi adına birçok sektör gibi giyim sektörü de indirimler uygulamaktadır. Bu indirimlerden en çok uygulanan indirimler ise alışveriş tutarına bağlı olarak yapılan yüzdelik indirimlerdir. Örnek vermek gerekirse 100 TL lik alışverişinize 10 TL hediye çeki hediye tarzındaki indirimler bu şekilde sözü edilen indirimlerdendir. Bir başka tür ise alışveriş yaparken siz öğretmenlerimize fiyat etiketi üzerinde yazan tutar üzerinde yapılan yüzdelik indirimlerdir. Yine buna da örnek vermek gerekirse 100 TL lik ürün için %10 indirim hakkı almanız bu tür indirimlerdendir. Bu tarz indirimleri her yıl gerçekleştiren en önemli markalar ise LC Waikiki, Collezzione, Polo US tarzı firmalardır.

www.mebajans.net

Bir önceki yazımız olan [Güncel-2016] İL İL Hizmet Puanları ve Zorunlu Çalışma Süreleri başlıklı makalemizde 2015 hizmet puanları, güncel ve hangi hizmet bölgesinde hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / / / / / / /

loading...

2019’a Kadar Tam Gün Eğitim ve Okul Öncesi Eğitim Zorunlu Olacak
2019’a Kadar Tam Gün Eğitim ve Okul Öncesi Eğitim Zorunlu Olacak Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), atama bekleyen öğretmenlere müjde vermek...
Öğrenciler AÖF’ün Yeni Sisteminden Rahatsız Kayıt Yenilemeyecekler
26-27 Kasım tarihlerinde yapılan AÖF Güz Dönemi ara sınavları gerçekleştirildi ve öğrenciler 4 yanlış 1 doğruyu götürme sistemi ile tanışmış...
KKTC ODTÜ’nün Yeni Rektörünün Makam Aracı bir Bisiklet
KKTC ODTÜ’nün Yeni Rektörünün Makam Aracı bir Bisiklet Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Otra Doğu Teknik Üniversitesine (ODTÜ) sıradışı bir...
Sihirli Kare Formülünün Yeni Bir Yolunu Bulan Öğretmene Ödül
Iğdır'da görev yapan matematik öğretmeni Hasan Kıraç, sihirli kare formülünün daha önce belirlenmemiş bir yolunu bularak ödül almaya layık görüldü.
2016 TEOG 1. Dönem Sınavında 4 Branşta Sorular İptal Edilebilir
23-24 Kasım tarihlerinde yapılan TEOG sınavında 4 branştan 4 soruya hatalı oldukları düşüncesiyle change.org sitesi üzerinden iptali için imza kampanyası...
23-24 Kasım 2016 TEOG Sınavı Soru ve Cevapları Yayınlandı
23-24 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen TEOG sınavında 1 Milyon 190 Bin 4 öğrencinin ter döktü. TEOG sınavının soru ve cevapları...
MTSKS-6 ve TEOG Mazeret Sınavı Tarihlerinde Değişiklik Yapıldı
MEB, Sınav takviminde değişiklik yaptı. MTSKS-6 ve 2016 TEOG mazeret sınavı tarihleri değiştirildi. Sınava girecekler için yeni sınav tarihlerine dikkat...
MEB, 23-24 Kasım TEOG Sınavı Sayısal Verileri Yayınlandı
MEB, 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan TEOG sınavları hakkında sayısal bilgileri yayınladı. Sınava giren öğrenci sayısı, mazeret sınavı tarihi ve...
MEB Müsteşarı Yusuf Tekin’in Öğretmenler Günü Mesajı
Bakanlık Müsteşarı Yusuf Tekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajda Eğitimi ilgilendiren her konuyu öğretmenlerle tartışıyoruz, dedi.
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’ın Öğretmenler Günü Mesajı
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Bakan İsmet Yılmaz bir mesaj yayınladı. Mesajda öğretmenlerin fedakarlıklarından bahsetti.
Öğretmenler Günü mü?
Eğitim Fakülteleri mezunu olmayan bakanımız bir şeyleri ispat etmek için büyük eylemlerle uygulamadan kaldırttığımız SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİĞİ diğer bir adıyla SÖZLEŞMELİ...
26-27 Nisan 2017 2. Dönem TEOG Sınavı Konuları Neler?
2. Dönem TEOG sınavında 8. sınıf öğrencileri hangi konulardan sorumlu olacaklar? 2. TEOG sınavı branş branş sınav konuları neler? Öğrenciler...
329 Öğretmen 24 Kasım için Ankara’da Ağırlanacak
Bakanlık 24 kasım Öğretmenler Gününe özel 81 ilden öğretmenleri Ankara'ya ağırlayacak. Buna ek olarak 15 Temmuz şehitlerinin akrabaları olan öğretmenler...
30 Bin Öğretmen ihracında yüzde 1 hata bile yok
Bakan İsmet Yılmaz, öğretmen ihraçları, 2017 öğretmen atamaları, kapanan askeri okulların durumu, 2017 MEB bütçesi hakkında bilgilendirme yaptı. Dikkat çekici...
KPSS’de Görev Alan Öğretmenlerin Alacağı Sınav Ücretleri Belli Oldu
20 Kasım 2016 tarihinde yapılan KPSS ortaöğretim lise sınavında görev alan öğretmenleri alacağı ücretler belli oldu. Görevliler kaç para sınav...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ