İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AÖF Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde okuyan öğrenciler için bahar dönemi ara sınav heyecanı başlıyor. Öğrenci sayısı ile açık ara önde olan üniversite bu açıköğretim sitemi ile çalışmak zorunda olan veya okula gidemeyen kişilere üniversite mezunu olma şansı tanıyor. Bunun yanında ikinci üniversitesini okumak isteyenler de üniversitelere yazılarak lisans veya önlisans mezuniyetlerine yeni bölümler eklemiş oluyorlar.

Üniversitenin bahar dönemi ara sınavları 14-15 Nisan 2018 tarihlerinde yapılacaktır. Bu tarihlerden yapılacak olan sınavlar o gün için 2 oturum şeklinde olacaktır. 1 ve 3. sınıfı okuyan öğrenciler sınavlarına sabah girerken 2. ve 4. sınıflarda okuyanlar sınavlarına öğleden sonra gireceklerdir.

Sınav giriş belgeleri üniversitenin aof.anadolu.edu.tr adresinde kendi kimlik numaranız ve şifreniz ile sistemde yayınlanmıştır. Bu bölüme girerek sınav giriş belgenizi çıktı almalı ve sınava gireceğiniz okulu da sınav gününden önce tam olarak yerini öğrenerek sınav günü okul arama derdinden kurtulmalısınız. Sınavlarda yanlış soruların doğrularınızı götürdüğünü unutmayın. Bundan dolayı sınavda yapacağınız her yanlış cevap doğru soruların gitmesine sebep olacaktır. Bunun yerine emin olmadığını soruları boş bırakmanız daha avantajlı olacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.