Eğitim Bir Sen’li Olmanın Farkı Hissedilecek

Eğitim Bir Sen resmi internet sitesinden aday öğretmenleri ilgilendiren önemli açıklamalar yapıldı. Bu açıklamaya göre;

Kurulduğu günden bu yana üyelerine hizmet üreterek büyümeyi temel ilke haline getirmiş olan sendika, üyelerinin her alandaki ihtiyaçlarına cevap vermeye gayret etmiş; kültürel ve akademik sendikacılık kapsamında üyelerinin mesleki gelişimine katkıda bulunmak adına bugüne kadar Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavlarında, Okul Müdür ve Müdür Yardımcılığı sınavlarında, Şube Müdürlüğü sınavlarında kitaplar bastırarak, modüller hazırlayarak, deneme sınavları yaparak, uzaktan eğitim merkezleri kurarak her zaman üyelerinin yanında yer almıştır.

Bu hizmet ve imkânların yanında, üyelerinin yoğun gayret ve idealleri de, onların sınavlarda büyük başarılar elde etmesini ve kazanma oranı olarak da rakiplerini geride bırakmasını sağlamıştır.

Aday Öğretmenler için Sınava Hazırlık Kitabı

Bu hizmet aşkının ve müktesebatın son eseri olan aday öğretmenlerin gireceği sınav için hazırlanmış olan “Aday Öğretmenler İçin Sınava Hazırlık Kitabı”, mevzuat birimimizce büyük bir emek ve titizlikle hazırlanmış ve baskıya verilmiş olup en kısa sürede aday öğretmenlerin elinde olacaktır. Üyelerinin, Eğitim-Bir-Senli olmanın ayrıcalığını, hazırladığı kitabın kalitesi ve içeriğiyle bir kez daha yakından hissedeceklerdir. Eğitim-Bir-Sen olarak, sınava girecek tüm aday öğretmenlerimize başarılar diliyor, hazırladığımız bu titiz çalışmanın başarılarına katkı sunmasını temenni ediyoruz, sözlerine yer verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.