Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Bitiyor

Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları 17 Şubat Saat 17.00’de Sona Erecek…

Milli Eğitim Bakanlığının yönetici kadrolarındaki açıkların giderilmesi için düzenlediği Müdür Yardımcılığı sınavına başvurularda sona yaklaşıldı. Bir gün sonra sona erecek olan sınav başvuruları için adayların elini çabuk tutması gerekli. Milli Eğitim Bakanlığı Müdür Yardımcılığı Sınav başvuruları 25 Ocak 2016’da başlamıştı, sınav başvuruları 17 Şubat saat 17.00’de sona erecek.

Sınav kılavuzunda 80 TL olarak belirtilen sınav ücreti ise Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Döner Sermaye İşletmesinin T.C Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası ve Halk Bankası şubelerine “Kurumsal Tahsilat Sistemi” aracılığıyla Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) 2016 Müdür Yardımcılığı sınav ücreti olarak ödenecek.

MEB resmi web sayfasından elektronik ortamda sıva başvuruları yapılabilecek ancak adaylar 2016 Mart ayında yapılacak sınava katılmak için bu başvurularını çalıştıkları kurumlara onaylatmak zorundalar.

okul müdürü_müdür yardımcısı_müdür odası

Milli Eğitim Bakanlığı, 2016 Müdür Yardımcılığı sınavı 20 Mart 2016 Pazar günü 32 ilin merkezinde yapılacak.

Saat 14.00’da başlayacak olan sınav 15.50’de sona erecek. Sınava katılan adaylara çoktan seçmeli 100 adet soru yöneltilecek.

32 ilde yapılacak olan Milli Eğitim Bakanlığı 2016 Mart Müdür Yardımcılığı sınavının gerçekleştirileceği sınav merkezleri ise şu şekilde:

Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Samsun, Van, Sakarya, Şanlıurfa, Hatay, Manisa, Balıkesir, Kahramanmaraş,  Aydın, Denizli, Tekirdağ, Mardin, Malatya, Trabzon, Ordu, Zonguldak, Elazığ Ve Çorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.