İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Okullarda Hijyen için Domestos’tan Yardım Eli

Temizlik ürünleri firması Domestos 2011 yılından bu yana çocuklara hijyen eğitimi veriyor. Çocukların hijyen bilinci kazanmasına katkı sağlayan Domestos, okullarda hijyen konusunda büyük bir adım daha atıyor.

Anlaşmalı olduğu il milli eğitim müdürlüklerine bağlı tüm ilk ve orta öğretim kurumlarının her birine 20 kg Domestos çamaşır suyu bağışlayarak okullarda bir hijyen hareketi başlatıyor. Okulların özellikle tuvaletlerinde kullanılmak üzere bağışlanan bu ürünleri okulların adreslerine teslim ediyor. Kampanya kapsamında ilk anlaşma yapılan il olan Adana’dan başlayarak Türkiye’nin dört bir yanındaki onbinlerce okula Domestos bağışlamayı hedefliyor.

Bağış yapılan şehirler: Adana, Bursa, İzmir

Eylül’de bağış yapılacak şehirler: Kayseri, Konya, Giresun, Mersin

NASIL DESTEK OLABİLİRSİNİZ?

Özel etiketli 810 gr ve 1350 gr Domestos ürünlerinden satın alarak bağış kampanyamıza siz de destek olabilirsiniz.

BİR SONRAKİ DURAĞIMIZ SİZİN OKULUNUZ OLSUN.

Domestos, Türkiye’nin dört bir yanındaki onbinlerce okula yaptığı bağışı her gün daha fazla kişiye ulaştırmak için çalışıyor. Sizin okulunuzun da Domestos bağışı kampanyasından yararlanmasını ve projenin bir parçası olmasını istiyorsanız, bağlı olduğunuz il milli eğtim müdürlüğüne dilekçe vererek ve bizimle iletişime geçerek kampanyamıza dahil olabilirsiniz.

Türkiye’de hijyen platformunu yaratan marka Domestos olarak, Türk Eğitim Gönülleri Vakfı (TEGV) işbirliğiyle 2011 yılından bu yana ‘Eğlen, Öğren, Hijyen’ projesi kapsamında çocuklara hijyen eğitimi vermeye devam ediyor.

Bir yorum

  1. Zeynep geçmez Zeynep geçmez 11 Ocak 2019

    Merhabalar ben Alparslan ilkokulunda anasınıfı öğretmeniyim okulumuza da donestos yardımı mümkünse eğer talep etmek ıstiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.