İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seminer Çalışmalarını İstenilen İlde Yapma Dilekçe Örneği

Öğretmenler Seminer Çalışmalarını İkamet  Adresinde Yapabilecekler. Bu kapsamda seminerleri hangi il ve ilçede almak istiyorlarsa bunu bir dilekçe ile kendi okul idarelerine vermeleri gerekmektedir. Bunun dışında semineri alacağınız okula gidip o okulda seminer alacağınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Semineri aldığınız okul idaresi sizin ek ders formunuzu hazırlayacak ve sizin kendi okulunuza gönderecektir. Eğer zamanında gönderilmezse haziran ayı içerisinde almanız gereken ek dersinizi temmuz ayında alamayacaksınız ve bir sonraki aya sarkma olacaktır.

Bakanlık açıklama yapınca aşağıda belirtiğimiz dilekçeyi doldurup okul idaresine verince artık semineri alacağınız şehire ve okula gidebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı yaz sonu semineri çalışmaları konusunda hazırlıklarını tamamlamak üzere. Bakanlığın illere göndereceği yazı ile birlikte 2018 yıl sonu seminer çalışmalarını ikamet adreslerinde yapabilecekler.

Seminer çalışmalarını tatil adresinizde yapmak için aşağıdaki dilekçeyi vermeniz yeterli.

Dilekçe Örneği

 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE

                                                                                                   …………….

 

2017-2018 Eğitim- öğretim yılında …-… Haziran tarihleri arasındaki sene sonu seminer çalışmalarına …… ili ……… ilçesi ……………………………  okulunda yapmak istiyorum.

 

Gereğini arz ederim.

 

                                                            ../ …/.2018

 Adres:

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.