Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri uyarınca öğretim üyeleri alınacaktır.

İstenilen belgeler Üniversitemizin http://www.gop.edu.tr adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gündür. Başvuru dosyaları (1 adet fiziki dosya ve 4 adet Flash Bellek içerisinde) Personel Daire Başkanlığına teslim edilecektir. Müracaatlar şahsen olup, posta ile yapılan, eksik ve onaysız belgelerle yapılacak müracaatlar ile süresi içinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Alım Yapılacak Bölümler Nelerdir?

Öğretim üyesi alımı Erbaa Sosyal ve Beşeri Bİlimler Fakültesine yapılacaktır. Fakülte toplam 3 öğretim üyesi alacaktır. Fakültenin iletişim tasarımı ve medya bölümünde görevlendirilecekledir.

  • Genel Gazetecilik alanında doktora yapmış olmak.
  • İletişim, Radyo-Televizyon ve Sinema, Reklamcılık, Medya, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Basın ve Yayın veya Grafik Tasarımı alanlarından birinde doktora yapmış olmak

Daha fazla detay istiyorsanız üniversitenin internet sitesinde duyurular kısmına bakabilirsiniz. Üniersitenin internet adresi “www.gop.edu.tr” dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.