24 Kasım 2016 Öğretmenler Günü İndirim ve Kampanyaları

24 Kasım 2016 bu yıl TEOG sınavına denk gelmektedir. Ortaokulda görev yapan öğretmenler okullara yarım gün gidecekler ve öğleden sonraları boş olacaktır. Bu kampanya ve indirimlerden daha iyi faydalanabilirler. Türkiye’de faaliyet gösteren şirketler öğretmenleri unutmadılar ve bu yılda öğretmenler için Öğretmenler Günü kampanyaları düzenlediler. MebAjans.net olarak Öğretmenler Günü kampanyalarını takip ederek listemizi güncelleyeceğiz. Şimdiden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar 2016- 2017 eğitim öğretim yılında başarılar dileriz.

Hızlı Trenlerde Öğretmenlere %50 İndirim

24-30 Kasım 2016 tarihleri arasında hızlı tren kullanan öğretmenlere % 50 indirim uygulanacak.

THY Öğretmenler Günü Kampanyası: %25 İndirim Uygulanacak

Türk Hava Yolları 1 Kasım 2016 ile 31 Mart 2017 arasında yapacakları bilet alımlarında kendileri ve ailelerine %25 indirim uygulanacak.

Antalya Aquarium Öğretmenler Günü Kampanyası

Antalya Aquarium 4 gün boyunca öğretmenlere ücretsiz olarak hizmet verecek. Öğretmen yakınlarına ise %50 indirim uygulanacak.

WATSONS Öğretmenler Günü İndirim Kampanyası

Öğretmenler Gününe özel indirim fırsatları WATSONS’da Öğretmenler Gününe özel indirim fırsatları 20-27 Kasım tarihleri arasında Watsons mağazalarında açıklanacaktır.

Kitapseç internet sitesi Öğretmenler Gününe Özel Hediye Çeki Kampanyası

08.11.2016’dan itibaren Kitapsec.com’dan yapacağınız (ilköğretim 1, 2, 3, 4. sınıf; Ortaöğretim 5, 6, 7 ve 8. sınıf Yardımcı Kaynak) alışverişlerinizde
250 tl ve üzeri alışverişlerde 50 TL hediye çeki, 500 tl ve üzeri alışverişlerde 100 TL hediye çeki verilecektir.

Optimum İzmir Öğretmenler Günü Sürpriz Hediye ve İndirimler

24 Kasım günü Optimum İzmir Alışveriş merkezine öğretmen kimliğiniz ile gittiğinzde Optimum İzmir tarafından öğretmenlere özel indirime sahip olun. Kampanyadan sadece öğretmen kimliğini ibraz eden OptimumClub üyeleri faydalanabilir.

Agora Alışveriş Merkezi Sinemalarında Öğretmenlere Ücretsiz Sinema Bileti (Adapazarı, İzmir)

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Agora Sinemaları Adapazarı şubesine gelen öğretmenler öğretmen kartını göstererek ücretsiz sinema bileti kazanıyor. (Kampanya stoklar sınırlıdır)

Ayrıca İzmir Agora Sinemaları’na gelen öğretmenler vizyon filmlerini %50 indirimli olarak izleyebilecekler.

Medicana Samsun Hastanesi Öğretmenler Günü İndirimi

Medicana Samsun Hastanesi, 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla 15-30 Kasım 2016 tarihleri arasında öğretmenlere özel tüm tedavi ve tahlillerde değişen oranlarda indirim uygulaması yapacaktır.

Samsun Lovelet Alışveriş Merkezi Öğretmenler Günü Sinema Bileti

Samsun’un gözde alışveriş merkezlerinden olan Lovelet Alışveriş Merkezi 24 Kasım 2016 PErşembe öğretmenler gününde öğretmen kimliği ile gelen müşterilerine ücretsiz sinema bileti veriyor.

İstanbul Akvaryum 24-27 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyası

Öğretmenler Günü sebebiyle 24-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Akvaryum girişleri tüm öğretmenlere ücretsiz. Öğretmenlerin yanında gelenlere ise %25 indirimli olacaktır.

Defacto Öğretmenler Günü kampanyası

Öğretmenler Günü için bir kampanya düzenleyen DeFacto, 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde DeFacto mağazalarından alışveriş yapan tüm öğretmenlere yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. Öğretmen kartını gösteren herkesin yararlanabileceği kampanya tüm gün sürecek.

Öğretmenler Gününe Özel Çukurova Gayrimenkul’den ev sahibi olma imkanı

SON Grup Şirketleri’nden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon’da Öğretmenler Günü’ne özel kampanya düzenledi. Kendisi de tarih öğretmeni olan Çukurova Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Son, çevre okullardaki öğretmenlerden yoğun ilgi gören Çukurova Balkon’da projenin mevcut kampanyasına ek olarak 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenlere yüzde 3 ek indirim uygulayacaklarını açıkladı. Tüm daireleri “Balkon”lu olan Çukurova Balkon’dan peşinat ve KDV ödemeden, 0,70 faiz ve 120 ay vade imkanıyla daire sahibi olmak mümkün.

Öğretmenler günü kampanyaları ve indirimleri sürekli güncellenecektir. Sitemizi ara ara ziyaret etmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.