İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hainleri Milletin Vergileriyle Beslemeyin

Son yıllarda iğrenç yöntemleriyle kargaşa, korku ve kaos yaratmaya çalışan hain terör çirkin yüzünü bir kez daha göstermiştir. İstanbul Beşiktaş’ta ve Maçka parkında eş zamanlı olarak düzenlenen, Çevik Kuvvet polislerimizi hedef alan hain saldırılarda 36’si polis ,8’i sivil, 44 vatandaşımız şehit olmuş, 155 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Yıllardan beri güvenlik kuvvetlerimiz ciddi anlamda can kayıpları vermektedir. Hergün yüreğimiz ve ciğerimiz yanmaktadır.Daha 20’li yaşlarının baharında olan evlatlarımız kara toprağa düşmektedir. Geçen yıl da düzenlemiş olduğumuz “Şehidine Sahip Çık” yürüyüşünde de binlerce insanın sesi olarak yetkililere seslendik.

Çözüm bulun, bu millet evlatlarını vatana feda etmekten çekinmez. Fakat göz göre göre de bu evlatlarımızın hayatlarına kasdedenlerden de hesap sorun. Milletin gözüne baka baka Türkiye Cumhuriyetine meydan okuyanlar oldu, hala da var. Bu devletin askerine ve polisine el kaldıran ve hakaret eden terörü ve teröristi destekleyenler var.

Terörün ve teröristin yanında yer alan hangi unsurlar olursa olsun, TBMM’de dahi olsa, hepsine birden müdahale edilmeli ve gereken cezalar verilmelidir. Bu hainleri milletin vergileriyle beslemeyin,hesabını sorun. Bu ülkeyi kan gölüne çevirerek, birlik ve beraberliğimize darbe vurmak isteyenlerin başarılı olamayacakları bir gerçektir.

Bilinmelidir ki, bu milletin varlığı ve birliğine yönelik olarak yapılan her türlü saldırı bizleri birbirimize daha da kenetlemekte, saflarımızı daha da sıklaştırmaktadır. Bu milletin üzerinde hain ve sinsi planlar yapanların hevesleri geçmişte olduğu gibi bugünde kursaklarında kalacaktır.

Türk Eğitim-Sen camiası adına İstanbul’da yaşanan bu hain terör saldırısını bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet, aileleri ve milletimize baş sağlığı diliyor, yaralılarımıza ise acil şifalar temenni ediyoruz.

Bünyamin Kamçi

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.