Kitap Fuarında Tüm Gözler Vahit Sonay Yazgan Üzerindeydi

TÜYAP 2016 Karadeniz 2. Kitap Fuarı Samsun’da 23 Şubat Salı günü saat 12.00’de Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan açılışla başladı. 5 gün sürecek olan kitap fuarı panel, söyleşi, atölye çalışması ve çocuk etkinlikleri vb. 50 kültür etkinliği düzenlenecek. Fuara 150 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılıyor.

samsun-tuyap-kitap-fuari-mebajans

Fuara Katılacak Yazarlar ve İmza Günleri

2016 Kitap Fuarına Emre Kongar, Canan Tan, Mustafa Armağan, Ömer Sevinçgül, Deniz Kavukçuoğlu, Sevil Atasoy, Şükrü Erbaş, Murat Menteş, İsmail Saymaz, Ahmet Şimşirgil,  Bahadır Yenişehirlioğlu, Aret Vartanyan, Nebil Özgentürk, Nazan Tacer, Feridun Andaç, Nedim Gürsel, Kahraman Tazeoğlu, Menderes Samancılar, Ayşe Tolga ve Murat Tavlı gibi ünlü yazarların yanında Koray Yersüren, Emine Can ve Merve Akıncı gibi yeni nesil yazarlarda fuarda imza gününde yer alacaklar.

Vahit Sonay YAZGAN Tüm Yazarları Geride Bıraktı

vahit-sonay-yazgan-kitap-fuari-mebajans

Tüyap Karadeniz 2. Kitap Fuarına birçok ünlü yazar katılırken aralarından bir tanesi tüm dikkatleri üzerine çekti. Bir aylıkken beyin felci geçiren ve bu yüzden yüzde 100 engelli olan 42 yaşındaki Vahit Sonay YAZGAN, yazdığı 3 kitap ile fuardaki tüm dikkati üzerinde topladı.

Geçirdiği beyin felci yüzünden sadece sol el baş parmağını kullanabilen YAZGAN, günde 3 -5 satır yazı yazarak 3 kitabı tamamladı ve fuarda sergileme imkanına kavuştu. 4. kitabı yolda olan yazar tüm engelleri aşarak bu yolda sorunsuz ilerliyor.

Vahit Sonay YAZGAN’ın kitap fuarında sergilenen eserleri “Galatasaray ve Aşk”, “İçimdeki Acı” ve “Ne Var, Ne Yok”, ve yazım aşamasında olan 4. eseri ise “O Ben Değilim Anne”dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.