İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Semineri Başka Kurumda Alacakların Okullarına Vereceği Dilekçe Örneği

Semineri Başka Kurumda Alacakların Okullarına Vereceği Dilekçe Örneği

2017-2018 Haziran ayı yıl sonu semineri Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) yayınlanmış olduğu seminer programına göre 2 aşamalı olarak yapılacak. İlk hafta tüm öğretmenler kendi okullarında seminer alacaklar ve 2. hafta ise öğretmenler istedikleri il ya da  ilçede seminerlerini alabilecekler.

Seminerin 2. haftası başka bir il yada ilçede seminer alacaklar kendi okullarına dilekçe vermek zorundalar. Aşağıda okula verilecek dilekçe örneği bulunmaktadır. Dilekçe örneği Samsun’da okullara gönderilen örnek dilekçedir. Bu dilekçeyi sizlerde kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz.

2016 Haziran Seminerini Başka Okulda Alacakların Okullarına Verecekleri Dilekçe Örneği


İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE

…………………………….

İlçeniz ………………………………….. okulunda görev yapmaktayım. 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı yıl sonu yapılacak mesleki çalışmaların ikinci haftasını  …………………………. ili …………………………….. ilçesindeki ilk/orta okullardan birinde yapmak istiyorum.

Gereğini arz ederim.

Tarih: ….. / 06 / 2018

İmza:

Adı Soyadı:

Adres: ……………………………………

……………………………………………..

TC Kimlik No: ……………………….

Cep Tel: ………………………………..


Yukarıdaki dilekçenin okul kısmına gideceğiniz okulu da ekleyebilirsiniz. Bu dilekçeyi okulunuza vermeniz yeterli olacaktır. Ek ders için 30 Haziran 2018 perşembe günü semineri almış olduğunuz okuldan alacağını ek ders puantajını kendi okulunuza fakslamanız gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.